Сертифікати компанії
 Сертифікати співробітників
 Сертифікати продукції
 Сервери
 Віртуалізація і СЗД
 Мережеве обладнання
 Управління серверами
 Термінальні рішення і безпека
 Каталог продукції
 Прайси
ONIX
мапа сайту

ПРО КОМПАНІЮ ПРОДУКЦІЯ ДИСТРИБУЦІЯ КОРИСНЕ ПІДТРИМКА КОНТАКТИ
СЗД: All Flash High Available Storage Systems

ВІРТУАЛІЗАЦІЯ І СЗД

VMWare vSphere (ESX/ESXi)
VMWare Virtual SAN (vSAN)
Сервери для VMWare vSphere (ESX/ESXi)
Сервери для VMWare Virtual SAN (vSAN)
СЗД: HDD Storage Systems
СЗД: SSD/HDD Tiered Storage Systems
СЗД: All Flash High Available Storage Systems
JBODs
DSS Unified Storage (NAS + iSCSI+FC)

All Flash СЗД є найбільш продуктивними системами зберігання даних, у яких використовуються виключно SSD диски.

Дуже висока продуктивність, мінімальні затримки та висока стійкість до відмов - основні вимоги до цих систем. Як правило, це стабільні >100К IOps при затримках менше 1мс .

Для All Flash СЗД є один основний показник, що добре вимірюється, а саме: продуктивність. Для СЗД визнаним тестом на продуктивність є тест SPC-1, що виконується незалежною організацією Storage Performance Council. Відразу хочеться відзначити, що SPC-1 є дуже "важким" тестом, де понад 60% операцій посідає запис і його результат кардинально і цілком обґрунтовано відрізняється від маркетингових IOps-ів, які досягаються при 100% читанні. Результати всіх протестованих СЗД можна подивитися тут, але акцентувати вашу увагу хотілося б на таких результатах:

Результати тесту SPC-1:
 • Infortrend ESDS 3000, 24x400GB SSD: 218K IOps (Звіт про тестування)
 • NetApp EF560, 24x400GB SSD: 245K IOps (Звіт про тестування)
 • И це ще не найпродуктивніша СЗД від Infortrend. Найбільш продуктивна СЗД Infortrend ESDS 4000U ще офіційно не тестувалася SPC-1, але її результат на SPC-1 можна з досить великою точністю передбачити: він співвідноситиметься з результатом ESDS 3000 приблизно в тих же пропорціях, що і результат синтетичного тесту з профілем CDI (блок: 4К, читання 20%, запис 80%). Ці результати можна переглянути на сторінці Performance Viewer сайту Infortrend. Там же, до речі, можна побачити багато корисних результатів реального тестування різних систем з різними дисками при різних рівнях RAID та різних профілях навантаження. Вибравши Drive Type: "Max. performance(24x SSD)", RAID Level: "RAID 1", Application: "VDI", отримаємо:

  Результати тесту VDI:
 • ESDS 3000: 191 568 IOps
 • ESDS 4000: 274 946 IOps
 • Прогнозований результат тесту SPC-1:
 • ESDS 4000, 24x400GB: 312K IOps
 • Ми рекомендуємо All Flash СЗД від Infortrend, як високопродуктивні та високонадійні СЗД, які крім усього іншого, коштують розумних грошей.

  Тут можна ознайомитись з нашими типовими пропозиціями на All Flash СЗД, але ми рекомендували б звернутися до наших фахівців за консультацією щодо підбору оптимальної конфігурації під Ваше завдання.


  © 2001-2024 Onix